Goma me fellne

Shitet nga: xxxx 28 Jan 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet me goma te mira per vere bejm ndrrim me goma 205.55.r16 te dimrit
mund te kontaktoni ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim