Goma per bmw 18

Shitet nga: Driton 13 Sht 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gumat 245 18 coll per bmw
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim