Goma te dimrit me gjith felga 245/45/18 audi a4 a6

Shitet nga: Bajram 18 Dhj 08:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jan te ardhur nga zvicrra. Bajn pasat passat audi a4 a6 a8
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim