Goma te importuara nga zvicrra

Shitet nga: zymeri 12 Dhj 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes goma te importuara nga zvicrra te profileve te ndryshem

prej Nr 15 - 16 - 17 - 18 - 19 -20 gomat jen te Dimerit dhe te Veres

gjithashtu kemi gome edhe me C 14 -15-16 - 17

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim