Goma

Shitet nga: haxhimet 18 Pri 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes dy goma per ngarkues jan te perdoura por jan ne gjendje te mir
firma nokia maden in filanda
18.4 R 30
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim