Goma

Shitet nga: Besnik 30 Gsh 01:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Kemi per shtije goma te ndryshme shume pak te perdorura
goma 13,
goma 14c
goma 15
gomate mdhaja per Rakovic 558, 560 qmimi shume i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim