Goma

Shitet nga: Goma 01 Jan 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes dy goma shume te ruajtura per traktor Rakovic 14.9 me nje qmim shume te mire
dy copa 250€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim