Goma

Shitet nga: besnik 24 Jan 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes tri goma shume pak te perdorura per Rakovice, 58 gomat jane 14.9 125€ copa
e kom edhe 4 goma 14c te perdorura
20 € copa nese i merre dy copa 35 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim