Goma

Shitet nga: milazim 05 Pri 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gomat 16-225-55 tipi Aurora, te ardhura nga zvicrra, gomat jane shume pak te perdorura,
qmimi 100 € dhe i pa diskutushem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim