Gomat per bager

Shitet nga: Ymri 28 Sht 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gusunicat me gom per bagera te vogel te ardhur nga zvicrra 2 copa 200 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim