Guma 13m

Shitet nga: albion 14 Dhj 08:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   320 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shite guma per dimer nr 13 veq dy copa jan shum mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim