Guma

Shitet nga: Besnik 14 Gsh 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Kam per shitje guma 14.9 per traktor Rakovice.
gumat jane shume pak te perdorura
Po ashtu kam edhe guma te tjera te perdorura 14 C, 13 dhe 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim