Mbajsi per traktor

Shitet nga: ajet 02 Jan 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shitet mbajsi per prokulic per frogusan shum imir me kret veq me ngjit qmimi 30ero nr 045603596 edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim