Ndrroj fellnet 15

Shitet nga: Leli 12 Shk 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jan ne fiat punto nrroj me fellne 14 me kater shtrafa per fiat kto ne foto jan me goma komoler viber 045664074
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim