PER. GOLF5 PASAT 17

Shitet nga: Sinan 18 Dhj 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
ngjendje tmir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim