Shiten goma dimri 15 80%

Shitet nga: Dadil 06 Jan 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten goma dimri 80% me bandash te thjesht prej zvicrre jan te ardhur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim