Shiten gomat dhw bandasht per Golf dhe Passat

Shitet nga: Gazi 13 Pri 01:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bandashte jane shume te mire, pa asnje grrithe. Jane origjinal nga VW, te ardhur nga Germany.
Bejne per Golf V,V+, VI, Passat.
Shiten ne dy menyra, gomat dhe bandasht ose veq e veq.
Cmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim