Shiten gomat jan te ardhura nga zvicrra,

Shitet nga: Sadati 05 Pri 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gomat jan te ardhura nga zvicrra, jan te pa perdorura qmimi i volitshem, per info kontakto ne numrin, 044 228 457,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim