bandash per gjipa

Shitet nga: shkumbin 10 Maj 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 2 palë fellga me 6vrima per Toyota,Nisan,Mitsubishi etj.Ni palë janë te Aluminit te markes AEZ dhe nje palë të thjeshta më konkretisht të Toyota 4RUNER gjithashtu edhe një palë me 5vrima per Suzuki ose Daihatsu
Nga 4copa secili lloj
Te gjitha jan 15-she
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim