fellne

Shitet nga: xxxxxx 05 Pri 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 18 me 5 shtrafa qmimi i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim