shes fellnet per opel vw

Shitet nga: shpend 22 Mar 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes frllne 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim