shiten fellgat 17 me goma te reja

Shitet nga: labinot 25 Mar 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellga + goma te reja 17 per mercedes etj shum te rujtne goma te reja pa perdorne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim