shiten fellnet 15:me goma te reja

Shitet nga: shpend 22 Mar 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 15 me goma te veres goma jan veq nja muj jan montu je fellje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim