shiten gomat me bandazh

Shitet nga: drilon shabani 28 Shk 08:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jan dy goma me bandazhe. Jan shum temira gomat kan nr 26.jan goma e par edhe e maramt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim