CD PLAYER

Shitet nga: Muhamer 17 Sht 23:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
CLARION: BEN PJES PER KASETOFON TE KERRIT ME DUKET SE LIDHET ME KASETEFON I MBAN 6 CD QE MUNDESH MI SHTI NUK EDI SE CFAR ESHTE ME SHUM PER ME SHUM RRETH SAJ SHIKONI NE YOUTUBE KA VETEM NJE KABELL QMIMI KUSHTON MA LIR SE QE E SHINI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim