Drita Audi

Shitet nga: zaim 13 Jan 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Pjesë rezerve
shiten dritat per audi, dhe kane nje qmim shume te volitshem. Dritat jane shume pak te perdoura.
te interesuarit te kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim