Pjes te Hondes CRX

Shitet nga: Honda Crx 12 Qer 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Pajisje : Pjesë rezerve
Shesim pjes per Honda CRX kemi allnaser,dinam,kompjuter,gjama te dyerve prapa anash,instrument tabllen,motorrin e gjamave,gypa te frenimit,llajsne te pregjve,amortizerat te mbramt sport jan.Te gjitha qe i gjihni ne foto jan ne rregull por ka dhe pjes te tjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim