Fara Golf 6

Shitet nga: Lulzim 29 Sht 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shiten Fara led per Golf 6, jan te rujtne pa grritha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim