Fellne 17, per vetura golf 4

Shitet nga: lulzim 03 Sht 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Të tjera
shes felne per vetura shume te hjeshme siq i shihni edhe ne foto, 4 copa me goma te perdorura . pra te gjitha gjithsej 250 euro, dhe me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim