Omartizera

Shitet nga: Visar 17 Shk 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Të tjera
Shes omartizera komplet me gumica, federa per golf 2dhe3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim