Pjes per ford scorpio 1994

Shitet nga: Tefik 21 Shk 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Pajisje : Të tjera
shiten keto pjes:dritat e para,pasqyret,dhe shenjat lajmruese
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim