Ffiat Dukato -94

Shitet nga: agim 09 Pri 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Shitet kamioneta fiat dukato me 6 ulse dhe regjistrim dej ne korrik ne gjendje te mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim