Fiat Ducato-Kombi transportues -05

Shitet nga: Rexhep pajaziti 22 Shk 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Shtime
Fiat Ducato 2.8 JTD Diesel ngjyre e bardhe metalike
Viti i prodhimit 2005, 1 VIT REGJISTRIM
Eshte ne gjendje te rregullt me dimesione te kabines mbrapa 1.80 m i gjere, 3.30m i gjate dhe 1.90m i larte.
Çmimi 4200 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim