2007 Caterpillar 320DL

Shitet nga: vehicle 06 Shk 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 800 EUR

Komuna: Shtime
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
3277 h
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim