Citroen Jumper -04

Shitet nga: Granit 20 Dhj 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Citroen jumper ngjetje shum t mir me fellne te aluminit plus kater goma tjera rezer meC edhe ika te gjitha paisjet plut pjest e rezerv ka gurtne llamell diska etj gjiyha qa i per ket rks asht i qlajmruar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim