Citrorn jumper 2004

Shitet nga: Granit 02 Shk 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Citroen jumper2004 gjendje shum te mir fellne 4 Guma rezerv i servisuar ...
Rks i qlajmruar motorrin 2.0...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim