Hanomag 44D

Shitet nga: Hekuran Hysenaj 31 Dhj 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Hanomag 44D viti 1992 ne gjendje shum te mir or pune 9000. Luga ter hjekse 2m3 per me shum informat 044193166 044790770
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim