Iveco

Shitet nga: Eqrem Rashiti 02 Shk 23:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioneta e cila eshte ne gjendje te rregullt per me shum inf.. Kontaktoni ne nr.tel.
Gjindemi ne fshatin Petrov -Shtime
Qmimi simbas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim