Iveco

Shitet nga: Basri Rashiti 05 Pri 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 800 EUR

Komuna: Shtime
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Iveco
Modeli: 35-10
Shes Iveco TurboDaily 35-10
Eshte ne gjendje shum te mire i sapo regjistruat me nje vit regjistrim.
Mund te kontaktoni edhe ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim