KOMBI LT35

Shitet nga: Bedri 28 Tet 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Shtime
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Kombi WV LT35 TDI 2.5.
Viti 2004, i regjistruar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim