Kamijon mercedes

Shitet nga: Bajrush 21 Sht 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet kamijoni Mecedes 13-20 viti prodhimit asht 1987 ka Regjistrim deri 11 muj, bajm ndrrim menaj kamijon ma te vogel, Qmimi me Marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim