Kamion 508

Shitet nga: 508 07 Nën 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR

Komuna: Shtime
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kamionin 508 ngjendje trregullt i qlajmruar eshes se spunoj kurgjo meto edhe pr pjes kujna i nevoitet ju mirpresim bejm ndrrim edhe me vetura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim