Kamion Iveco -00

Shitet nga: Bekim 11 Tet 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamjoni Iveco viti 2000. Ne gjendje shum te mir. 21 m3 per me shum informata kontaktoni ne numer te telefonit 044193166
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim