Kombe Nissan Vanette

Shitet nga: Valon 01 Nën 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes pikapo ne gjendje prefekte i sapo ardhur nga zvicrra 5 dyer ne gjendje prefekte te rregullt punon shum mir ndrroj me qka tme konvenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim