Kombe VW T2

Shitet nga: Amir 21 Shk 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Shtime
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kombi T2 Urgjent 1.9. diesel. me motorr golf 4. shepnzime shum te vogla.ka pak defek ne motorr. i cjlajmrun.pa denim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim