Kombi Mercedes MB 100

Shitet nga: Goma 01 Jan 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kombi mersedes MB 100 ne gjendje shume shume te mire teknike me nje qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim