Kombi Mercedes MB 100

Shitet nga: besnik 24 Jan 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes dy kombi mersedes MB100 njeri eshte me tabela te kosoves kurse tjetri eshteme tabela te huaja gjendja e tyre eshte shume shume e mire me goma te reja.
kombat jane me dy ulese.
Qmimi i arsyeshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim