Kombi t4

Shitet nga: Selatin 22 Gsh 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Shtime
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kombi esht ne gjendje te mir hi ndrrim me naj kerr te vogel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim