Man TGA 18/430

Shitet nga: Hekuran Hysenaj 31 Dhj 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Man TGA 18-430 viti 2006 ne gjendje shum te mir. Per me shum informata kontaktoni ne telefon. 044193 166 - 044 790 770
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim