Mecedes 609

Shitet nga: Hekuran Hysenaj 31 Dhj 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mecedes 609 ne gjendje shum te mir per me shum informata kontaktoni 044-193-166 044-790-770
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim